Hakkımızda

 

   Yenipazar’da birçok ilkin öncüsü olduklarını ifade eden Elmas, “1950’li yıllardan bu yana 3. kuşak olarak hizmet verdiğimiz fırıncılık sektörünü bu yıldan itibaren daha da geliştirerek, Yenipazar’da büyük eksikliği duyulan cafe ve pide işletmeciliği ile zenginleştirdik.

    Ekmekçi Nasuhlar olarak bilinen ailemizin fırıncılıktaki ilk kuşağı Nasuh Elmas. İkinci kuşağımız olan Ali İhsan ve İrfan Elmas’ın ardından 3. kuşak olarak ben Mustafa Elmas bu hizmeti sürdürüyorum. Yenipazar’ın meşhur tatlı maya ekmeğini ilk üreten ve ilçe dışında marka olarak tanıtan biziz. 1993 yılından bu yana kuyumculuk ve Mauri Maya Aydın Bölge Bayiliğini yapıyorum. Bu yıl ilçemize daha iyi hizmet verebilmek için pide ve cafe işletmeciliğini de başlattık. Pasta ve börekleri ile ünlü yiyecek-içecek sektöründe dünya markası CakenMore firmasının Yenipazar’daki adresi de olacağız. Geniş ürün yelpazesine sahip olan markanın ürünleri ile 500 metresi kapalı 175 metrekaresi bahçe şeklinde toplam 675 metrekare alanda, profesyonel lezzet ve servis ustalarının hünerli ellerinde Yenipazar halkının ve Yenipazar’a gelen misafirlerimizin hizmetinde olacağız.”

AMAÇ, TANITIMA DESTEK

    “Amacımız, Yenipazar’da daha elit ve daha leziz bir mekanda hizmet vermek, pidecilikte marka olan ilçemizin adını daha iyi duyurmaktır. Pide yemek için ilçemize gelen konuklarımızın ferah ve elit bir ortamda yemeklerini yedikten sonra daha iyi dinlenebilecekleri, çayını, kahvesini yudumlarken dünya markası CakenMore’un yiyecek ve içeceklerinden de tadabilmelerini sağlayacağız. Sakin şehir markamız olan Citta Slow adına yakışır hizmet vermek istiyoruz. İlçemize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayabilirsek, onların burada daha hoş vakit geçirmelerini sağlayabilirsek bu bizim için büyük mutluluk olacak.”

MOTOSİKLET TUTKUNU İŞLETMECİ

    Motosiklet tutkunluğundan da söz eden Elmas, “İki teker benim çocukluğumdan bu yana tutkun olduğum bir spor. Motosiklet kullanıcısı dostlarımla sık sık düzenlediğimiz gezilerde en çok ilgi duyduğumuz doğa ve yöresel yemeklerdi. Buraya gelen motosiklet tutkunu dostlarımı da yöresel yemeklerimizle en iyi şekilde ağırlamak ve dinlendirmek istiyorum. Açılışımızda her zaman olduğu gibi bizi yalnız bırakmayan motosiklet tutkunu dostlarıma, aileme ve açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum.


MİSYONUMUZ : Sağlık, gıda güvenliği, müşteri memnuniyeti, kent estetiği ve tanıtımı gibi asıl sorumluluklarına bağlı kalarak kaliteli, dürüst ve hijyenik olduğu kadar kişilere nezih ortam sağlayarak etkin şekilde memnuniyeti sağlamaktır.


VİZYONUMUZ : İlçemizin tüm yurda etkin bir şekilde tanıttığı PİDE kültürünü daha ileri, kaliteli, sağlıklı ve nezih bir şekilde geleceğe taşımaktır.